La Soleada Villa
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Sportactiviteiten Visserij |
| Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden Kinderbox | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
De gesitueerde in San Clemente del Tuyú La Soleada Villa San Clemente del Tuyú is op 5 minuten wandelen van Medano Campani gelegen en biedt uitzicht op de zee.
De locatie aan het strand biedt toegang tot Tapera de Lopez, op 2 km verderop, en tot de Balneario Eden, binnen 3 km van deze villa. Deze hut bevindt zich op 10 minuten rijden weg van natuurlijke bezienswaardigheden zoals de Playa San Clemente. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan het Parque Municipal, gelegen op 2,1 km verderop.
Deze gesitueerde in San Clemente del Tuyú La Soleada Villa beschikt over een eetgedeelte en verschillende faciliteiten, zoals een TV. Deze woning heeft een badkamer, voorzien van een bidet, een apart toilet en een douche. Een haardroger zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.
Tijdens hun verblijf in de gesitueerde in San Clemente del Tuyú La Soleada Villa kunnen gasten gebruikmaken van een complete keuken met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven om zelf te koken.
- Locale bezienswaardigheiden
- Escenario3,4 km
- Vadinho2,8 km
- Plaza de las Banderas4 km
- Super Clemente4 km
- Balneario Eden3 km
- Parque Municipal1,9 km
- Parque Municipal Vivero Cosme Argerich2 km
- Cine Tuyu4 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
- Beveiliging
- Open haard
- Toegangssleutel
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Picknickplaats/ Tafels
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Zonneterras
- Tuin
- Visserij
Kamervoorzieningen
- Verwarming
- Patio
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
- Kinderbox
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen ledikanten zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoeveel kost het om La Soleada Villa te boeken?
De gemiddelde prijs van één nacht in La Soleada Villa is $40. Neem voor meer specifieke informatie contact op met de accommodatie. - ❓
Welke betaalmethoden staat La Soleada Villa toe?
La Soleada Villa accepteert betalingsmethoden zoals American Express en Visa. - ❓
Is er een keuken in La Soleada Villa?
Een keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in La Soleada Villa. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar La Soleada Villa?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij La Soleada Villa. - ❓
Welk uitzicht wacht op ons vanuit de ramen van deze hut?
Gasten van deze hut hebben uitzicht op de zee. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in deze villa?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in San Clemente del Tuyú zijn het Parque Municipal en Tapera de Lopez, die respectievelijk op 2 en 2,1 km van deze villa liggen. Daarnaast is de Balneario Eden (3 km) ook een aanrader om te bezoeken.